3 znamení zvěrokruhu, která bývají nejčastější nevěrná! Sedí to?

Znamení zvěrokruhu nám mohou o člověku prozradit opravdu mnoho. Někdy více, než bychom možná sami chtěli vědět. Každé znamení zvěrokruhu má jiný soubor vlastnosti, které z něj dělají jedinečnou osobnost. Některé vlastnosti mohou být pozitivní a jiné zase negativní.

Dnes se budeme bavit spíše o těch negativních. Ukážeme si znamení zvěrokruhu, která bývají ve vztahu nejčastěji nevěrná. Každý člověk je nevěrný z jiného důvodu a někdo si svou chybu uvědomí a jiný na svém chovaní nevidí nic špatného.

Rak
Rádi by se usadili a založili rodinu, bohužel postupem času přichází na to, že na takovou životní změnu nejsou připraveni a každodenní rutina je přestává bavit. Nejsou schopni to přiznat sami sobě ani partnerovi. Velmi často tak před dlouhodobými závazky utíkají a bývají ve vztahu nevěrní. Sami vlastně nevědí co v životě chtějí a než se rozhodnou, tak už bývá na záchranu vztahu pozdě. 

Lev
Má velmi vysoké sebevědomí a charisma. Lidé jsou k jeho magnetické osobnosti doslova přitahováni a jemu se taková pozornost velmi líbí. Sám sebe považuje za zásadového a čestného, když však vztah prochází krizí a všechno nejde podle jeho představ, tak na své zásady zapomíná. Místo toho, aby vztahové problémy řešil, tak začne štěstí hledat jinde.

Štír
Stejně jako lev je velmi charismatický a dokáže lidi okouzlit svojí osobností. Má velký problém někomu doopravdy důvěřovat a proto často bývá žárlivý. Ze začátku vztahu je věrný ale když má pocit, že mu partner křivdí, tak se uchyluje k nevěře. Bohužel často na svém chovaní nevidí nic špatného a když mu dojde, že udělal chybu, tak už bývá na záchranu vztahu pozdě.