3 znamení zvěrokruhu, která netolerují zradu!

Někteří lidé dokáží druhému člověku odpustit a nedělá jim problém dát mu druhou šanci. Poté jsou tu ale lidé, kteří zradu ze strany blízkého člověka netolerují. Takový člověk vám nikdy nepromine a křivdy z minulosti si velmi dobře pamatuje. Může říkat, že už vám odpustil ale z jeho chovaní vám bude jasné, že nemluví pravdu.

Lidé, kteří se narodili v těchto znameních zvěrokruh patří k té druhé skupině lidí. Zradu netolerují a druhou šanci vám nikdy nedají. Možná se chvíli dokážou přetvařovat ale jejich pocity stejně jednoho dne vyplavou na povrch. Podívejte se na tahle 3 znamení zvěrokruhu, která netolerují zradu.

Rak
Je velmi citlivý a zradu blízkého člověka si bere velmi osobně. Rak patří k lidem, kteří se mohou chvíli snažit o to, aby vám odpustili ale po nějakém čase mu dojde, že je to naprosto zbytečné a váš vzájemný vztah už nikdy nebude takový jako předtím. Rak se s vámi ale může narozdíl od jiných znamení rozejít v dobrém a s naprostým klidem vám říct, že vám prostě odpustit nedokáže.

Blíženci
Je pro ně velmi těžké se doopravdy zamilovat a když mají někoho rádi, tak s ním chtějí strávit celý svůj život. Svému partnerovi či partnerce jsou naprosto věrní a to samé očekávají od nich. Vzájemný vztah je pro ně vším a o to více je pro ně složité přijmout, že by je mohl blízký člověk zradit. Lidé narozeni v tomhle znamení se po zradě blízkého člověka znovu učí důvěřovat.

Štír
Pokud jim nebudete lhát a budete k nim upřímní, tak mohou být skvělými partnery ale jakmile je jednou zradíte, tak jste si vytvořili nepřítele na celý život. Štír je člověk, který s vámi v lepším případě přeruší veškerý kontakt a přestane se s vámi bavit ale v tom horším dokáže být i pomstychtiví. Štír na staré křivdy nikdy nezapomíná a neodpouští.