3 znamení zvěrokruhu, která nikomu nevěří! Důvěřovat někomu je pro ně skoro nemožné!

Někdy se může stát, že nás blízký člověk zradí tak moc, že máme problém někomu dalšímu opravdu uvěřit. Co když nám také ublíží? Často se tak stává, že přestaneme lidem věřit úplně. Bohužel se pak zbytečně stresujeme.

V dnešním článku si představíme znamení zvěrokruhu, která mají problém někomu opravdu důvěřovat, protože jim lidé v jejich životě ublížili. Možná v nich poznáte sebe, nebo někoho z vašeho okolí.

  1. Štír
    Na první pohled se může zdát, že se jedná o bezstarostného člověka, který se stará jen sám o sebe. Opak je ale pravdou. Velmi mu záleží na jeho blízkých a právě proto velmi často žárlí. Má strach, že mu opět ublíží a proto je raději velmi obezřetný. Mají velký problém lidem ukázat svou pravou tvář.
  2. Vodnář
    Vodnář je si svého problému s důvěrou vědomý, mnohdy se tak partnerovi po žárlivé scéně ihned omluví. Snaží se na svém problému pracovat ale je to pro něj velmi složité, protože nechce, aby se opět cítil zrazený.
  3. Rak
    Na začátku svého života jsou velmi důvěřiví a dávají neustále lidem druhé šance. Postupem času ale dospěji do bodu, kdy si řeknou, že už toho bylo dost a uzavřou se do sebe. Mají tak velký problém někomu důvěřovat, stejně jako dříve a i když partnerovi po nějaké době uvěří, tak se velmi často ptají sami sebe, jestli jim náhodou zase nelže.