3 znamení zvěrokruhu, která si velmi pečlivě vybírají své přátele!

Každé znamení zvěrokruhu má určitě dobré i špatné vlastnosti. Některá znamení zvěrokruhu bývají k lidem spíše nedůvěřivá a chvíli trvá, než vám ukážou svou pravou osobnost a začnou vám plně důvěřovat. Mnohdy je tek velmi těžké odhadnout, co si o daném člověku myslet.

Lidé narození v těchto znameních mohou na první pohled působit plaše a nepřístupně ale když je lépe poznáte, tak přijdete na to, že se mohou stát skvělými přáteli na které se můžete spolehnout.

Kozoroh
Má velký problém se lidem otevřít, protože má strach z odmítnutí. Lidé narozeni ve znamení zvěrokruhu Kozoroha si své přátele velmi pečlivě vybírají a chvílí trvá, než vám začnou důvěřovat. Jsou velmi obezřetní s tím, komu svěří svou důvěru. Někdy jim musíte dokázat, že to s nimi myslíte opravdu vážně.

Rak
Je velmi citlivý a je pro něj těžké někomu začít plně důvěřovat. V minulosti lidé zradili jeho důvěru a proto je velmi obezřetný. Lidé narozeni v tomhle znamení mají jen několik opravdových přátel před kterými jsou sami sebou. Velmi často mu musíte dokázat, že se na vás může spolehnout.

Váhy
Lidé narozeni v tomhle znamení působí zpočátku velmi nepřístupně a mnohdy nevíte, jestli vás mají rádi, když vás ale lépe poznají a začnou vám důvěřovat, tak přijdete na to, že jsou ve skutečnosti velmi zábavní a mají skvělý smysl pro humor. Někdy mají na lidi velmi vysoké nároky a je pro ně těžké přijímat lidi i s jejich chybami.