3 znamení zvěrokruhu, která skrývají své emoce!

Každé znamení zvěrokruh se s problémy vyrovnává odlišným způsobem. Některá znamení zvěrokruhu se dokáže velmi rychle oklepat a pokračovat v životě dál, bez toho aniž by vůči někomu chovali křivdu. Existují ale lidé, kteří po zradě blízkého člověka už nikdy nebudou stejní.

Lidé, kteří se narodili v těchto znameních zvěrokruhu jsou k lidem nedůvěřiví a velmi pečlivě si vybírají, koho vpustí do svého života. V minulosti je zradil nejbližší člověk a oni nevědí, jestli mohou znovu začít lidem důvěřovat a pro své emoce raději skrývají.

Beran
Je emočně velmi chladný a své emoce téměř neprojevuje. Beran je člověk, který dokáže velmi dlouho předstírat, že nic necítí. Je to způsob ochrany, protože lidé narozeni v tomhle znamení mají strach z toho, že je blízký člověk opět zradí. Beran si velmi pečlivě vybírá, koho vpustí do svého života.

Štír
Má velké charisma, kterým vás dokáže okouzlit ale když ho lépe poznáte, tak přijdete na to, že má velmi komplikovanou osobnost. Štír má strach ze závazku a celý život před nimi utíká. Má také velký strach z odmítnutí a proto raději předstírá nezájem. Štír ve svém životě potřebuje nezávislost.

Kozoroh
Na první pohled mohou působit bezstarostně ale ve skutečnosti mají velký problém s důvěrou a proto si od lidi raději drží odstup. Mají jen několik opravdových přátel a i před nimi mají svá tajemství. Kozoroh se snaží své problémy vyřešit prací a často utíká před svými problémy. Kozoroh si myslí, že všechno zvládne sám a pomoc ostatních nepotřebuje.