3 znamení zvěrokruhu, která nedrží slovo a dávají plané sliby! Sedí to?

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a každý z nás je něčím úžasný. Máme vlastnosti, které se nám líbí a také ty, které se nám nelíbí. V dnešním článku se společně zaměříme na znamení zvěrokruhu, která dávají sliby, které následně nikdy nesplní.

Některá znamení tak činí vědomě a jiná zase nevědomě. Někdo je vám schopen slíbit naprosto cokoliv, jen aby získal to co chce a druhý den tvrdit, že vám vlastně nic neslíbil. Podívejte se na tahle znamení a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Vodnář
Mají spoustu pozitivních vlastnosti, díky kterým je mají lidé rádi na druhou stranu, když vám něco slíbí, tak spíše nepočítejte s tím, že to dodrží. Vodnář totiž nikdy nechce vynakládat příliš velké úsilí a pokud vám slíbil něco náročného, tak si vždy najde výmluvu, jenom proto, aby se nemusel zbytečně namáhat.  

Rak
Mnohdy nejednají upřímně a snaží se jen potěšit ostatní, aby se s nimi nedostali do zbytečných konfliktů. Jsou rádi středem pozornosti a právě pro pozornost udělají cokoliv – naslibují vám cokoliv co jen budete chtít, když však dojde na lámaní chleba, tak si vždy najdou nějakou výmluvu, proč to zrovna teď nejde.

Váhy
Jsou velmi upovídaní a dokáží se skoro ze všeho vymluvit. Lidem velmi často slibují věci o kterých už předem vědí, že je nemohou nikdy splnit a to jenom proto, aby získaly to co chtějí. Jsou schopni vám naslibovat úplně cokoliv, pokud uděláte, to co chtějí., když dojde na to, aby splnili to co vám slíbili, tak jsou schopni se vám několik týdnů neozvat, dokud na to sami nezapomenete.