4 důvody proč je vztah se Štírem úžasný!

Znamení zvěrokruhu Štíra má mezi lidmi mnohdy špatnou pověst. Lidé je považují za pomstychtivé a žárlivé ale ne vždy tomu tak musí být. Štír je člověk, který se k vám bude chovat stejně jako vy k němu. Pokud s nim budete jednat upřímně a nezradíte ho, tak to samé můžete očekávat i od něj.

Štír je člověk, který může být někdy náladový ale na druhou stranu se na něj můžete vždy spolehnout. Také k vám bude vždy upřímný a navíc se s nim nikdy nebudete nudit. Podívejte se na jeho další vlastnosti a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Vždy vám řekne, co si myslí
Ze začátku vztahu k vám nemusí být úplně otevřený a některé věci si raději nechává pro sebe ale když vám začne plně důvěřovat, tak vám vždy řekne to, co si doopravdy myslí. Můžete si být jisti tím, že jeho slovo platí. Štír před vám nechce mít žádná tajemství a to samé očekává i od vás.

Ochránce
Když jde o ochranu svých blízkých a rodiny, tak je ochoten udělat opravdu cokoliv. Štír je velmi loajální a když někoho miluje, tak ho bude také chránit. Vždy se vás před ostatními zastane a pomůže vám ať už se jedná o jakýkoliv problém. Velmi mu záleží na tom, aby byli všichni jeho blízcí šťastní.

Charisma
Štír je člověk, který má opravdu velké charisma, kterým si vás dokáže získat. Je pro něj velmi snadné získat lidi na svoji stranu a okouzlit je svoji osobností. Když jste s nimi tak vám věnují veškerou svoji pozornost a dokáží vám naslouchat. Štír miluje dobrodružství, takže se s ním nikdy nebudete nudit.

Intuice
Velmi dobře dokáže zjistit, jestli mu právě někdo lže, nebo říká pravdu. Je proto dobré k němu být vždy upřímný a říkat mu to, co si doopravdy myslíte. Štír je velmi intuitivní a všímá si spousty věcí, které ostatní znamení zvěrokruhu přehlížejí. Mnohdy také dokáží odhadnout na co právě myslíte.