4 důvody proč mít přítele ve znamení Štíra! Můžete mu důvěřovat a je spolehlivý!

Každé znamení zvěrokruhu má nějaké negativní vlastnosti a jinak tomu není ani u Štíra. Tohle znamení bývá často velmi nepochopeno a někteří lidé ho nevnímají moc pozitivně. Štír ale dokáže být skvělým přítelem, kterému můžete důvěřovat.

Problém nastává, když on přestane důvěřovat vám. Lide narozeni v tomhle znamení jsou velmi citliví a všímají si i těch nejmenších detailů a často zbytečně ostatní podezřívají ze lži. Podívejte se na jejich další vlastnosti.

Empatie
Většině lidi se tak nemusí zdát ale Štír je opravdu velmi empatický a soucítí s ostatními a právě proto je ochoten velmi často lidem pomoci. O své pomoci však nemá potřebu hovořit a chlubit se před ostatními komu pomohl. Štír dokáže skvěle maskovat své emoce a tak lidé často nevědí, co si o něm mají myslet.

Upřímnost
Štír vám nikdy neřekne to, co chcete slyšet ale vždy k vám bude upřímný a řekne vám, co si doopravdy myslí i když se vám to asi nebude líbit. Lide narozeni v tomhle znamení jsou velmi upřímní – někdy až moc.

Intuice
Lide ve znamení Štíra mají opravdu velmi silnou intuici a dokáží skvěle odhadnout ostatní. Když zjistí, že zrovna nemáte náladu se s nimi bavit, tak vás nechají být a nebudou se na vás zlobit, protože jako jedno z mála znamení zvěrokruhu doopravdy chápou a rozumí vaším pocitům.

Smysl pro humor
Jejich humor, bývá někdy až moc sarkastický ale i tak se s nimi nikdy nebude nudit. Mají opravdu velké charisma, kterým si dokáží získat ostatní lidi na svojí stranu a k jejich osobnímu kouzlu patří skvělý smysl pro humor.