4 známky toho, že váš vztah skončil!

Někdy potkáme člověka, o kterém si myslíme, že s ním strávíme strávíme zbytek svého života ale jak ubíhá čas, tak zjišťujeme, že láska ze vztahu postupně mizí. Někdy je těžké si přiznat, že společný vztah už nemá žádnou budoucnost a ještě těžší je takový vztah ukončit. Mnohdy s totiž myslíme, že můžeme vztah ještě zachránit.

V dnešním článku si představíme 4 známky toho, že je vztah u konce a ve většině případu už nemá cenu se ho snažit zachránit. Zůstávat ve vztahu ve kterém nejsme šťastní a spokojení prostě nemá smysl. Podívejte se na tyhle 4 znamení toho, že váš vztah už skončil.

Nemáte si co říct
Témat ke společně konverzaci postupně ubývá a vy zjišťujete, že vás vlastně ani nezajímá. co si váš partner myslí. Nemáte chuť spolu vzájemně komunikovat a každý začínáte žít svůj vlastní život a když byste si rádi povídali, tak zjišťujete, že vlastně ani nemáte o čem.

Začínáte si všímat chyb, které jste dříve přehlíželi
Postupně začínáte ztrácet trpělivost s partnerovými chybami a začínáte si všímat dalších chyb, kterých jste si dříve nevšímali a nebo vám nevadili. Člověk, kterého jste dříve milovali vám začíná lézt na nervy a vám dochází, že si všímáte i té nejmenší chyby.

Žárlivost
Váš partner si vás začíná všímat jen tehdy, když o vás projeví zájem někdo jiný a začíná nepřiměřeně žárlit. Na občasné žárlivosti nemusí být nic špatného ale v této fázi vztahu váš partner žárlí nepřiměřené a vždy si najde i tu nejmenší záminku k tomu, aby vás začal podezřívat z nevěry.

Zklamání
Vaše představy o spokojeném a šťastném dlouhodobém vztahu už jsou dávno pryč a vy si uvědomujte, že ve vztahu nejste šťastná. Zatím nevíte, jestli ho chcete skončit ale dochází vám, že spolu nejspíše nemáte společnou budoucnost. Místo štěstí cítíte zklamaní a pocit selhaní.