5 důvodů proč mít za přítele člověka narozeného ve znamení Raka! Nesnáší lež a vždy vám pomohou!

Znamení zvěrokruhu jsou různá. Každý má jiné vlastnosti a jiné nadaní a také se v životě ubírám jiným směrem. Různá znamení zvěrokruhu mohou mít pozitivní i negativní vlastnosti. Někdy můžeme být velmi překvapeni tím jak moc uvedený popis znamení sedí na člověka, kterého dobře známe.

V dnešním článku si společně ukážeme 5 vlastnosti lidí, kteří se narodily ve znamení raka. Tihle lidé jsou často velmi tajemní a jen málokdy o sobě něco ostatním lidem prozradí a k tomu, aby se ostatním otevřeli potřebují čas.

 1. Vždy s nimi můžete počítat
  Vždy se na ně můžete spolehnout. Často pomáhají ostatním lidem a nic za to na oplátku nechtějí. Často se chovají odtažitě ale pokud potřebujete pomoc, vždy tu pro vás budou stát s pomocnou rukou.
 2. Mají skvělý odhad na lidi
  Mají vyvinutou opravdu velmi silnou intuici a dokáží si všímat věci, které ostatním lidem uniknou. Všímají si i těch nejmenších detailů, které by vás ani nenapadly. Když jim někdo lže, tak to dokáží ihned poznat. Za svůj život už zjistily, že jejich intuice jím může být skvělým pomocníkem.
 3. Chvíli trvá, než si získáte jejich důvěru
  Někdy se mohou ve společnosti druhých lidí chovat velmi odtažitě. Mají problém se druhým lidem doopravdy otevřít a ukázat jim své právě já. Pokud vám ale uvěří, tak si můžete být jistí, že jste získali přítele na celý život.
 4. Nedávají druhé šance
  Když si získáte jejich důvěru a poté jí zradíte, tak už vám nikdy nedají druhou šanci. Odpustí vám ale už nikdy vám nebudou doopravdy věřit. Zapomenout na to, jak jím druzí lidé ublížili je pro ně velmi složité.
 5. Nemají rádi, když jim druzí lžou
  Získat jejich důvěru je složité ale ztratit velmi jednoduché. Lež je něco, co opravdu nenávidí. Rádi říkají věci, tak jak doopravdy jsou a to samé očekávají od vás. Klidně jim řekněte nepříjemnou pravdu ale nikdy jim nelžete.