5 vlastností lidi, kteří se narodili ve znamení Vodnáře – optimisté, kteří hledají dlouhodobý vztah!

Všechna znamení zvěrokruhu jsou něčím výjimečná a mají určité pozitivní a jiné zase negativní vlastnosti. Některá znamení zvěrokruhu jsou více introvertní a jiná zase extrovertní a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme.

Jedná se o znamení zvěrokruhu Vodnáře. Lidé narození v tomhle znamení jsou životní optimisté, kteří věří, že svět je v jádru dobrý a proto často důvěřují lidem i když v hloubi duši vědí, že by neměli.

 1. Vždy hledá kompromis
  Komunikace s lidmi, kteří se narodili v tomhle znamení je velmi snadná, protože se vždy snaží najít kompromis. Nemají rádi hádky. Vždy vás vyslechnou i když s vaším názorem nesouhlasí.
 2. Nemá strach
  Vodnář jde do situací po hlavě. Nebojí se, že by se mu nemuselo něco povést. Tuhle vlastnost mu jeho přátelé velmi závidí. Jediný strach, který cítí, je strach o své blízké.
 3. Pracovitost
  Vodnář je workoholik, který miluje svojí práci. Často tráví v práci mnohem více času než ostatní a proto se mu v jeho profesním životě velmi daří.
 4. Romantik
  Nebojí se dát svou lásku najevo a romantická gesta mu nejsou cizí. Hledá vztah na celý život a ví, že ve vztahu je komunikace velmi důležitá a proto se nebojí plně projevovat své pocity.
 5. Snílek
  Jeho přátele mu někdy vyčítají naivitu. Vodnář se dívá na svět skrz růžové brýle a možná právě proto je v životě tak šťastný a spokojený. Ostatní mu jeho optimismus často závidí. Je to snílek, který ví, že ve svém životě může dokázat opravdu cokoliv.