Jste ve vztahu se Lvem? Tohle jsou věci, které byste o něm měli vědět!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a má od vztahu různá očekávaní. Znamení zvěrokruhu, které si dnes představíme se někdy může chovat arogantně nebo namyšleně ale v jádru je to dobrý člověk se srdcem na správném místě. Zaměříme se na znamení zvěrokruhu Lva!

Muži narozeni v tomhle znamení zvěrokruhu jsou velmi extrovertní a mají rádi pozornost ostatních. Někdy mohou být žárliví a naštvat se kvůli naprosté maličkosti. Podívejte se na jejích další vlastnosti a možná v nich poznáte, někoho z vašeho života.

Někdy je až moc upřímný
Muži narozeni v tomhle znamení si mnohdy neuvědomují, že i slova mohou druhého člověka ranit. Mnohdy se snaží být upřímní ale neodhadnou, které věci by se raději neměli říkat nahlas. Jejich přehnanou upřímnost je dobré si nikdy nebrat osobně. Lev pouze patří ke znamením zvěrokruhu, která jsou v některých situacích až moc upřímná.

Někdy se chová sobecky
Lev se někdy může chovat velmi sobecky a ani mu nedochází, že by vám to mohlo vadit. Ve svém životě je zvyklý, že ho lidé následují, protože má velké charisma a je přirozeným lídrem a když se tak nestane, dokáže se pořádně naštvat. Po čase mu ale dojde, že zachoval špatně a vždy se vám za své chovaní omluví.

Je rád středem pozornosti
Lev je rád středem pozornosti a líbí se mu, když ho ostatní lidé chválí. Někdy se může chovat ješitně ale pokud s ním chcete být, musíte mu věřit, že vás nezradí a budovat vzájemnou důvěru. Lev je věrný ale to samé očekává od vás. Pokud vás štve, jak se chová v přítomnost jiných žen, tak mu to řekněte. Lev si rád užívá pozornost jiných žen ale vždy všechno skončí u nevinného flirtovaní.