Kozoroh je věrný, neodpouští zradu a někdy má až příliš vysoká očekávaní!

Každé znamení zvěrokruhu je jiné a má určitě vlastnosti, které ho dělají výjimečným a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu Kozoroha. Lide narozeni v tomhle znamení jsou skvělými partnery. Mají opravdu velké charisma, kterým si vás dokáží získat.

Kozoroh je velmi tajemný a často o sobě neprozradí moc osobních věcí. Je velmi těžké ho nějakým způsobem měnit a k lidem bývá velmi často nedůvěřiví. Svěřuje se jen svým nejlepším přátelům. Podívejte se na jeho další vlastnosti.

Věrnost
Lide narozeni v tomhle znamení zvěrokruhu očekávají od svého partnera naprostou upřímnost a otevřenost. Sami patří k těm nejvěrnějším znamením zvěrokruhu a svému partnerovi či partnerce jsou naprosto oddaní a nikdy je nezradí. Když někdo jejich důvěru zradí, tak je pro ně těžké někomu znovu uvěřit.

Příliš vysoká očekávaní
V životě má Kozoroh velmi vysoká očekávaní a na lidi často klade až příliš vysoké nároky. Mnohdy pak bývá zklamaný, když lidé těchto nároků nedosahují. Vysoké nároky klade Kozoroh i na sebe. Má potřebu být ve všem nejlepší a bývá zklamaný, když tomu tak není.

Opatrnost
V minulosti jim lidé ublížili a proto mají problém někomu doopravdy důvěřovat. Dříve než někoho pustí do svého života a začnou mu plně věřit, tak ho musí velmi dobře poznat a zjistit jaké jsou jeho motivy. Lidé je mohou často považovat za příliš opatrné.

Neodpouští zradu
Pro Kozoroha je těžké někomu opravdu uvěřit a proto, když jejich důvěru zradíte, tak už jí nikdy nemůžete získat zpátky. Vztah s Kozorohem už nikdy nebude takový jako předtím, protože Kozoroh zradu neodpouští. Možná vám dá druhou šanci ale uvnitř ví, že věci už nikdy nebudou takové jako dřív. Po čase mu dojde, že takový vztah nemá cenu.