Lidé ve znamení Lva jsou spolehliví, empatičtí ale také žárliví a panovační!

Znamení zvěrokruhu nám o člověku mohou prozradit opravdu spoustu věcí. Náš datum narození má často velký vliv na naši povahu a to jak přistupujeme k druhým lidem a životu samotnému a jinak tomu není ani u znamení, které si dnes představíme.

Jedná se o znamení zvěrokruhu Lva. Tihle lidé jsou velmi ambiciózní a vědí, co od života chtějí a jdou si tvrdě za tím. Je na ně spolehnutí a můžete s nimi vždy počítat a díky tomu jsou mezi přáteli velmi oblíbení. Lev patří mezi nejlepší znamení zvěrokruhu.

 1. Můžete se na něj spolehnout
  Lev je člověk na kterého se můžete opravdu spolehnout. Můžete se mu svěřit i s těmi nejdůvěrnějšími tajemstvími – jsou u něj v bezpečí. Vždy je ochoten pomoc svým blízkým přátelům a na oplátku nechce vůbec nic.
 2. Žárlivost
  Ve vztahu bývá někdy velmi žárlivý. Vztah je pro něj v danou chvíli na prvním místě a to samé očekává i od vás. Někdy je lepší mu raději záminku k žárlivosti vůbec nedávat. Když nevidíte společnou budoucnost stejně jako on, tak je lepší vztah ukončit.
 3. Je rád středem pozornosti
  Má opravdu velké charisma, díky kterému je mezi lidmi hodně oblíbený. Často má potřebu být středem pozornosti za každou cenu a zkouší všechno jen proto, aby na sebe upozornil.
 4. Panovačnost
  Bohužel si někdy myslí, že všechno ví nejlíp ze všech a má potřebu lidem rozkazovat. Myslí to dobře ale často svým chováním nadělá více škody než užitku.
 5. Empatie
  Lev má možná některé negativní vlastnosti ale i přesto je to dobrý člověk, který chce pro své blízké jen to nejlepší. Dokáže být velmi empatický. Rodina je pro lva na prvním místě – je ochoten pro ni udělat cokoliv.