Máte za přítele Vodnáře? Tohle je 5 věcí, které je o něm dobré vědět!

Někdy se může stát, že sejdou lidé s velmi rozdílnou povahou a i přesto si skvěle rozumí. Proč tomu tak bývá? Protože se naučili svého partnera přijmout takového jaký je i se všemi jeho chybami a přestaly ho za ně soudit. Stejným způsobem můžeme pochopit a přijmout jednotlivá znamení zvěrokruhu.

V dnešním článku si ukážeme krátký popis znamení zvěrokruhu Vodnáře. Možná vám pomůže s tím, aby jste pochopili jeho opravdovou povahu a nebo v něm poznáte někoho z vašeho života a překvapí vás, jak moc na něj uvedené vlastnosti sedí.

 1. Není moc velký romantik
  Uvažuje často až moc racionálně a pragmaticky a dělá mu vážně velký problém vyjádřit své skutečné emoce. Mluvení o tom, jak se doopravdy cítí, je pro něj velmi složité a svou lásku tak dává najevo jinak, než romantickými gesty.
 2. Vztah na celý život
  Vždy s ním můžete počítat. Bude s vámi v dobrém i ve zlém a nikdy na sobě nedá najevo, že se zrovna necítí nejlépe a stejně vám pomůže. To samé očekává i od vás. Má rád stálost a proto vyhledává dlouhodobé vztahy.  
 3. Nikdy mu neříkejte co má dělat
  Musíte ho přijímat takového jaký je, nikdy mu neříkejte jak by se měl oblékat nebo s kým by neměl mluvit. Vodnář ve vztahu potřebuje prostor. Někdy navíc vyžaduje trochu času o samotě, aby dobil baterky a načerpal novou energii.
 4. Rád pomáhá druhým lidem
  Mysli si, že má každý stejně tak laskavou povahu jako on a očekává od všech jen to dobré, díky tomu se jim nebojí často nezištně pomoci. Ve vztahu je šťastný, když muže tomu druhému pomoci – bere to jako samozřejmost.
 5. Nelžete mu
  Má vyvinutou opravdu silnou intuici a dokáže poznat, když mu lžete, navíc vám často ani neřekne, že vaši lež odhalil. Může se jednat i naprostou maličkost ale je to právě lhaní, které vážně nesnáší a proto je lepší mu vždy říct i nepříjemnou pravdu.