Přesný popis znamení Raka – jsou velmi zranitelní a rozumí jim jen málokdo!

Znamení zvěrokruhu nám často odhalí vlastnosti daného člověka, ještě předtím než ho pořádně poznáme. Často si říkáme, jak je možné že lidé narození ve stejném období sdílí tolik společných vlastnosti. Některé vlastnosti jsou špatné jiné zase dobré. Každý z nás se narodil v nějakém znamení a dostal vrozené určitě vlastnosti.

V dnešním článku si společné představíme znamení Raka. Lidé narození v tomhle znamení jsou velice komplikované osobnosti a jen málokdy, jim ostatní lidé dokáží doopravdy porozumět. Podívejte se na další vlastnosti znamení Raka a možná se v nich najdete.

Raci mají velice silnou individuální osobnost a vždy říkají svůj názor a to se nikomu nemusí líbit. Někdy s dobrým úmyslem dělají špatné věci a vůbec si to neuvědomují. Když jim dojde, že jejich chovaní není správné, tak se vždy omluví. Ve společnosti druhých lidí se často chovají nepředvídatelně a ostatní tak nevědí co si o nich mají myslet.

Rak často více mluví, než přemýšlí a díky tomu ho spoustu lidi nemá rádo. Můžete si ale být jistí tím, že vám nikdy nebudete lhát. Některým lidem tahle jeho vlastnost imponuje a mají ho za jeho upřímnost rádi i když někdy říká něco, co se jim zrovna nemusí vůbec líbit. Raci jsou velmi akční a často dříve jednají než myslí.

Díky jejich akčnosti a chuti do života nemají problém s tvrdou práci a nesnáší výmluvy. Jsou velmi kreativní a nápady k nim chodí sami. Jejich duše je ale velmi citlivá a slova ostatních si berou velmi osobně. Přehnanou kritiku ostatních snášejí velice špatně. Někdy stačí jedna věta a jsou s vámi schopni několik týdnů nepromluvit.

Často mají problém tuhle zranitelnost ukázat ostatním, protože mají strach, že by je za ní odsoudily. Myslí si, že když odhalí své pocity, tak to přinese jen další kritiku. Na první pohled tedy působí velmi drsně a sebevědomě ale uvnitř se cítí zranitelní. Neradi mluví o sobě a o svém životě. Když Raka podvedete nebo mu budete pravidelně lhát, tak si můžete být jisti že vás vyškrtne ze svého života. Taková zrada od blízkých ho uvnitř opravdu zabolí i když to nedává najevo.