Silný člověk působí na okolí křehce, arogantní člověk je uvnitř nešťastný!

Někdy se může zdát, že k tomu aby byl člověk uvnitř silný, tak musí stejným způsobem působit i na své okolí. Opak ale dost často bývá pravdou. Silný člověk totiž nemusí svému okolí ukazovat, jak moc silný je, on to prostě ví. Lidé, kteří mají potřebu ostatním něco neustále dokazovat si tak jen kompenzují svůj pocit méněcennosti.

Když jste uvnitř silná, tak pro okolí můžete vypadat křehce a naopak, když jste arogantní a chováte se k lidem povýšeně, tak to může znamenat, že se uvnitř nemáte ráda. Když žijete život podle sebe, tak vám vůbec nevadí, že vás ostatní pomlouvají. Uvnitř totiž víte, že nemají pravdu.

Když se proti vám otočí přátele a zradí vás, tak vás to zamrzí ale vždy víte, že každý bolest jednou odezní a proto pokračujete dál. Neděláte scény a nestěžujete si, prostě jdete v životě dál. Ostatní si mysleli, že vám mohou ublížit, protože jste na ně působila křehce, to se ale spletly. Uvnitř máte dostatek síly na to, abyste žila život podle svých pravidel. O lidi, kteří vás začnou pomlouvat se není třeba zajímat, takový lidé vám totiž jen v hloubi duši závidí.

Lidé si vždy na každém najdou něco špatného a proto si není třeba dělat velkou hlavu, když vás někdo nemá rád. Můžete být nejkrásnější žena na světe ale vždy se najde člověk, který si všimne něčeho, co by vám mohl vytknout. Když pomáháte ostatním lidem, tak se najdou tací, kteří budou tvrdit, že to děláte ze sobeckých důvodu. Nemusíte se s nimi hádat a přesvědčovat je o tom že to není pravda. Uvnitř totiž víte jaká je pravda.

Život se má žít podle vlastních pravidel, ne podle toho co nám říkají druzí. Když se pro něco rozhodnete, tak si za tím jděte a neposlouchejte lidi, kteří vám nepřejí váš úspěch. V životě se dost často musíte spolehnout jen na své nejbližší, kteří s vámi jsou v dobrém i zlém. Vyberte si partnera, který za vámi bude stát a podpoří vás, když vám ostatní začnou házet klacky pod nohy.  

Když v životě najdete opravdovou spřízněnou duši, tak je všechno ostatní odsunuto na druhou kolej. Nejvíce vám záleží na vaší drahé polovičce a názory ostatních lidí jsou vám už ukradené. Pokud máte v životě vše srovnané a přistupujete ke všemu s otevřeným srdcem a myslí, tak je jasné že vás ostatní budou považovat za křehkou, ale to nevadí, protože ví už víte že v životě opravdová síla pochází zevnitř.