Štír je spolehlivý a má smysl pro humor ale nikdy ho nesmíte podvést! Souhlasí to?

Každé znamení zvěrokruhu má nějakou pověst. O Beranovi se například říká, že dokáže být pěkně tvrdohlavý a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes představíme. Štír je mezi lidmi známý jako velmi žárlivé znamení zvěrokruhu.

Na druhou stranu je ale také velmi spolehlivý a jeho slovo platí. Navíc je workoholik a vždy se snaží svojí práci odvést, jak nejlépe dovede. Podívejte se na další vlastnosti Štíra a možná v nich poznáte někoho z vašeho okolí.

 1. Nikdy mu nelžete
  Dokáže skvěle odhadnout, když mu někdo lže. Bývá velmi často podezřívavý a žárlí. V minulosti ho lidé zradili a on nechce, aby se to znovu opakovalo. Když s nim budete jednat upřímně, tak bude jednat upřímně i on s vámi. Když ho zradíte, tak dokáže být pomstychtivý.
 2. Perfekcionista
  Všechno se snaží udělat na sto procent. Můžete je požádat o pomoc a víte, že odvedou tu nejlepší práci. Pro svou kariéru jsou ochotni udělat cokoliv – jsou workoholici. Rodina a vztah musí jít často stranou.
 3. Můžete se na něj spolehnout
  Štír má určitě mnoho špatných vlastnosti ale když vám něco slíbí, tak to dodrží. Pokud mu však nepomůžete, když on sám potřebuje pomoc, tak od něj v budoucnu žádnou pomoc nečekejte.
 4. Citlivost
  Je velmi citlivý a spoustu věci si bere zbytečně až moc osobně. Často pak nedokáže zachovat chladnou hlavu a říká věci, kterých později lituje. Zároveň ale dokáže soucítit s ostatními a lépe chápe jejich problémy.