Štír je spolehlivý, nevadí mu samota ale klade na sebe příliš vysoké nároky!

Znamení zvěrokruhu nám někdy dokáží odhalit vlastnosti člověka, kterého dobře známe. V dnešním článku se podíváme na znamení zvěrokruhu Štíra. Lidé narozeni v tomhle znamení mají mnohdy negativní pověst. Štír je velmi často považován za žárlivého a někdy dokonce i pomstychtivého.

Štír má velmi komplikovanou osobnost a lidé ho často nedokážou pochopit, když ho ale lépe poznáte, tak přijdete na to, že je to úžasný přítel, který je vždy připravený vám pomoci. Nikdy ho však nesmíte zradíte a lhát mu. Podívejte se na jeho další vlastnosti.

Můžete mu důvěřovat
Štír je velmi spolehlivý a můžete mu plně důvěřovat. Můžete si k němu přijít pro radu a vždy vám řekne svůj upřímný názor. Štír vám nikdy nebude lhát a nebojí se říkat nepříjemnou pravdu. Navíc se mu můžete svěřit s jakýmkoliv tajemstvím, protože víte, že je u něj v bezpečí.

Klade na sebe vysoké nároky
Lidé narozeni v tomhle znamení jsou velmi pracovití a vždy se snaží odvést, co možná nejlepší možný výkon. Štír na sebe klade velmi vysoké a často až přehnané nároky. Je velmi ambiciózní a ve svém životě má stanovené vysoké cíle.

Nevadí jim samota
Štír je člověk, který občas potřebuje čas o samotě, aby načerpal novou energii a proto se nedivte, že se vám nějaký čas neozve. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou mnohdy raději doma se svou oblíbenou knihu, než mezi lidmi.

Dokáží rozpoznat lež
Lidé narozeni v tomhle znamení všechno analyzují do nejmenšího detailu a proto jim ani nezkoušejte lhát. Štír vždy pozná, když mu někdo lže, i když to nemusí dávat najevo. Má velmi silnou intuici a někdy se může stát, že dokáže přesně poznat, na co právě myslíte, když přijde na to, že jste ho zradili, tak vás bez slitovaní vyškrtne ze svého života přeruší s vámi veškerý kontakt.