Vodnář je věrný, jedná s chladnou hlavou a nezajímá ho co si lidé myslí!

Znamení zvěrokruhu dokáží někdy naprosto přesně vystihnout osobnost člověka, kterého moc dobře známe a jinak tomu není ani u znamení zvěrokruhu, které si dnes společně představíme. Jedná se o znamení zvěrokruhu Vodnáře. Lidé, kteří se narodili v tomhle znamení jsou velmi tajemní a málokdy o sobě něco prozradí.

Vodnář je člověk, kterému nevadí samotu a někdy ji dobrovolně vyhledává, aby si mohl od lidi na chvíli odpočinout. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou ale spolehliví přátele, kteří tu pro vás budou během těžkých životních situací. Podívejte se na jejich další vlastnosti.

Věrnost
Své přátele i partnery si velmi pečlivě vybírají a do svého života nevpustí jen tak někoho. Když se vám otevřou a ukážou vám svoji pravdou osobnost, tak získáte přítele na celý život. Vodnář vám bude naprosto loajální ale to samé očekává i od vás. Když ho jednou zradíte, tak vás nekompromisně vyškrtne ze svého života.

Názory ostatních ho nezajímají
Vodnářovi je úplně jedno, co si o něm budou lidé říkat a to mu poskytuje ohromnou svobodu, protože se nebojí říkat i nepříjemnou pravdu. Lidé narozeni v tomhle znamení jsou individualisté, kteří se ve svém životě spoléhají hlavně sami na sebe.

Vždy jednají s chladnou hlavou
Je to člověk, který se snaží být ve všech situacích vyrovnaný a jednat s chladnou hlavou. Každý svůj krok si důkladně promýšlí a nikdy nejedná unáhleně. Vodnář je ve svém životě velmi organizovaný a všechno má podrobně naplánované. Málokdy se stane, že by se nechal ovládnout svými emocemi.

Umí naslouchat
Lidé narozeni ve znamení Vodnáři vám dokáží naslouchat a vždy vás vyslechnou. Narozdíl od ostatních znamení vám nikdy nebudou dávat nevyžádané rady a soudit vás kvůli vaším chybám. Vodnář je přítel, kterému se můžete svěřit opravdu s čímkoliv a víte, že vaše tajemství jsou u něj v bezpečí.