4 znaky, díky kterým včas poznáte, že jste možná ve vztahu s psychopatem

Někdy se můžeme zamilovat do člověka a přes všechnu lásku nejsem schopni vidět jeho negativní vlastnosti. Naše okolí nás může na ně upozornit ale jen málokdy je posloucháme. Často vám dojde s kým jste doopravdy ve vztahu až po velmi dlouhé době.

Člověk, který s námi dokáže manipulovat totiž skvěle dokáže skrývat svou pravou tvář. Může tak být velmi těžké na první pohled poznat jaký doopravdy je. V dnešnímu článku si ukážeme 4 znaky, díky kterým můžete poznat, že jste možná ve vztahu s psychopatem.

Nedělá jim problém lhát
Lhaní těmhle lidem nedělá žádný problém. Lžou tak často, že někdy svým lžím začnou věřit i oni sami. Velmi rádi přehání a zveličují své úspěchy. Jsou schopni vám slíbit cokoliv jen proto, aby dosáhly svého. Svým lhaním si dokáží omotat každého kolem prstu.

Necítí vinu
Nemají žádné svědomí a za své chovaní necítí vůbec žádnou odpovědnost. Často se vás snaží přesvědčit, že je všechno vlastně vaše vina můžete si za to sami. Vůči ostatním lidem necítí žádný soucit. Dokáží být až přehnaně přátelští a milí ale jen do té doby, než dostanou to co chtěli.

Jsou skvělými manipulátory
Jak už bylo řečeno, tak jim nedělá problém lhaní, díky tomu skvěle manipulují s lidmi v jejich okolí. Dokáží manipulovat tak obstojně, že na první pohled nikdo nic nepozná. Často je jejich okolí může mít za hodného a obětavého člověka. Ve skutečnosti jim však jde jen o vlastní prospěch.

Nadřazenost
Takový člověk, se neustále staví nad ostatní a snaží se být neustále nejlepší. Vždy musí mít ve všem pravdu a vše musí být přesně podle něj. Chce mít kontrolu nad každou situací a nad všemi stále vynikat. Mají rádi, když je ostatní obdivují.