7 důvodů proč jsou ženy nad 40 let úžasné! Umí si užívat života a vědí co chtějí!

Věk je jen číslo – určitě jste něco podobného slyšeli už mnohokrát a možná tomu nevěříte ale je tomu opravdu tak. Další slovní spojení, která často zazní z úst mnoho lidí je – opravdový život začíná až po čtyřicítce. Pokud jste mladí, tak si jistě říkáte, že je to hloupost. Naopak pokud je vám přes čtyřicet let, tak jistě čím dál tím víc poznáváte že je to pravda.

Když je vám čtyřicet máte mnoho zkušenosti a už neděláte tolik chyb. Máte vyšší sebevědomí a žádná slova vás už neurazí. V dnešním článku si ukážeme proč jsou ženy nad 40 let úžasné.

  1. Už víte co od života chcete. Víte jaký partner se k vám hodí. Víte, jaké vlastnosti by měl mít a jak by se k vám měl chovat. Máte životní zkušenosti, díky kterým už víte, co je ve vztahu důležité.
  2. Nebojíte se ozvat, když se vám něco nelíbí a je vám jedno co si řeknou druzí lidé. Pochopila jste, že na názorech ostatních lidi vůbec nezáleží a obzvláště, pokud se jedná o cizí lidi, které ani neznáte.
  3. Chápete, že někdy je lepší se nehádat a problémy raději řešíte s klidem a když už musí k hádce dojít, tak víte, že je lepší, aby se tak nestalo na veřejném místě. Pochopila jste, že problémy je lepší řešit mezi čtyřma očima.
  4. Už nemáte potřebu měnit svého manžela či přítele pochopila jste, že muž se musí chtít změnit sám od sebe. Přijala jste i jeho negativní vlastnosti.
  5. Díky tomu, že už víte co od života chcete, máte vysokou sebedůvěru. Víte, že to co děláte je správné. Naučila jste se brát život s nadhledem a dokážete řešit problémy s chladnou hlavou.
  6. Naučila jste se přijmout sebe sama a díky tomu jste v životě mnohem šťastnější. Užíváte si mnohem více přítomný okamžik.
  7. Dokážete lépe naslouchat a to obzvláště mladším kamarádkám, které nemají tolik životních zkušenosti. Pokud vás o to požádají, tak jím dokážete i skvěle poradit.