Překvapivý důvod proč by se žena měla stavět na první místo a neměla se obětovat kvůli muži!

Dost často se stává, že po letech společného vztahu si partneři již nemají co říct. Partner začne svojí partnerku brát jako samozřejmost a přestane si jí vážit. Čím dal tím více očekává, že by se všechno mělo podřizovat jemu a tomu co chce on. Může to začít velmi pomalu.

Například vždy jdete do kina na film, který se líbí jemu a nikdy na ten, který se líbí vám. Někdy to může dojít tak daleko, že se kvůli partnerovi vzdáte vlastní kariéry a přestěhujete se s ním do zahraničí, aby budoval kariéru on. V dnešním článku si ukážeme překvapivé důvody proč by se žena nikdy neměla obětovat kvůli muži.

 1. Důležité jsou činy a ne slova
  Je jedno co člověk říká, důležité je co dělá. Pokud na vašeho partnera není spolehnutí a neplní to co slibuje, tak takový vztah nemá cenu. Na druhého člověka musí být vždy spolehnutí. Žena by za muže neměla vyřizovat věci, které je sám líný udělat. Partner by měl vždy ženě pomáhat a ne se jí snažit přesvědčit pěknými řečmi.
 2. Pokud jste ve vztahu nešťastná, tak nemá smysl v něm zůstávat
  Zůstáváte ve vztahu jen ze zvyku, nebo kvůli dětem? Na jednu stranu se to dá pochopit. Ovšem, když se zpětně za několik let ohlédnete tak si zřejmě uvědomíte, že jste ze vztahu měla odejít už dřív. Přetrhaní vazeb může být někdy opravdu těžké ale vztah bez lásky nemá smysl.
 3. Ve vztahu by měl být vzájemný respekt a porozumění
  Oba partneři by se měli vzájemně respektovat a vždy se snažit najít kompromis. Pokud se nějaké řešení nelíbí tomu druhému, měli by si partneři sednout, promluvit si a najít řešení, které budete vyhovovat oběma. Když věci ve vztahu rozhoduje jen jeden z partnerů, tak to nevede k ničemu dobrému.
 4. Nesrovnávejte váš vztah s jinými
  Vztah nikdy není dokonalý a vždy se najdou nějaké chyby, které nemusí být na první pohled vidět. Proto váš vztah nikdy nesrovnávejte s ostatními. Porovnání vede jen k hádkám. Každý člověk je jiný a každý má nějakou chybu.
 5. Dávejte druhou šanci
  Na druhé šanci není nic špatného. Nesmí se však stát, že žena začíná odpouštět až příliš a nechává spoustu věcí plavat. Partner si pak na takové chovaní zvykne a začne si dělat co se mu zlíbí, protože ví, že mu žena vždycky stejně odpustí.